קבלן איטום גגות

קבלן איטום גגות

לא כל מי שמגדיר עצמו כמומחה בתחום איטום גגות אכן נחשב למקצוען. רק מי שצבר שעות ורציני יכול להתהדר בתואר "קבלן איטום גגות", אך האם כל קבלן איטום הוא אכן בעל מקצוע מומלץ?

התשובה לכך מורכבת ולכן נשאלת שאלה איך ניתן למצוא קבלני איטום גגות מומלצים שלא רק מבצעים היטב את עבודתם, אלא גם מבקשים מחיר הוגן ושווה לכל נפש עבור עבודתם.
באיטום הבית נמצא קבלן איטום גגות זול מנוסה ומומלץ שמבצעים את העבודה באופן מקצועי עם חומרים איכותיים אצלנו תקבלו הצעת מחיר זולה שלא תרצו לפספס.

למה לבצע איטום גגות דווקא אצל איטום הבית ?

לאור חשיבות האיטום למבנה ולאיכות החיים של האנשים שחיים במבנה, השירות שלנו הוא חיוני מאד על מנת לשמור על דירתכם ו/או העסק שלכם מפני נזקי רטיבות.

להתקשרות ללחוץ כאן  – 054-2449025

נזקי רטיבות כתוצאה מדליפה מהגג או הקירות פוגעים הן מבחינה אסתטית במראה המבנה אם לא יתבצע איטום גגות זה עלול לסכן את בריאותכם עם מחלות נשימתיות או זיהומים.

אנו באיטום הבית נעצור את המפגע ונמנע את הליך ההתבלות הטבעית של הגג באמצעים שמתאימים ועמידים לאורך זמן רב.

מה לעשות כשרואים סימני רטיבות בתיקרה ?

הסימנים הראשונים של רטיבות בתקרה נראה כמו כתם כהה שכעם הזמן מתנפח לבועה או בועות. נתקלתם בסימני רטיבות או נזילה בתקרה מהגג או מקיר חיצוני, בבית, בבית העסק או במשרד? אין צורך לסבול מנזקי החורף.

איטומים לגג

הפתרון לבעיות נזילות ורטיבות הוא איטום הגג באמצעות יריעות ביטומניות.

איטום ביריעות ביטומניות נחשב לאיטום היעיל ביותר מבין כלל הסוגים של איטומים זכרו שהשקעה בחומרי איטום איכותיים, יאפשרו לכם ליהנות ממצב שבו אתם לא צריכים להוציא סכומי כסף נוספים על איטום חוזר אחרי זמן קצר כך שאתם חוסכים כסף בטווח הארוך ונהנים מגג אטום שמשאיר אתכם בראש שקט במשך כל ימות השנה

איטום גגות
איטום הגג – איטום גגות

.

בידוד הגג חשוב גם מבחינת שמירת הטמפרטורה בפנים הבית והן מבחינה אקוסטית למנוע רעשים חיצוניים ולאפשר שקט בחלל הפנימי.
משתמשים פחות בקירור וחימום, כך גם חוסכים באנרגיה.

איך שומרים על גג ללא נזילות

מומלץ לטפל באיטום הגג, הטיפול בגג נעשה פעם בכמה זמן באופן מקצועי, ובכך חוסכים את הטרחה שבהזמנת כמה בעלי מקצוע ותשלום כפול.

כבר 30 שנה שאנחנו באיטום הבית עוסקים בתחום איטום וזיפות גגות והשם שלנו הולך לפנינו.
רבים מבעלי המקצוע פונים אלינו בבקשות עזרה וביעוץ במקרים מיוחדים וזה מחמיא לנו ביותר
אם אתם מגיעים אלינו – הגעתם למקור ולחברה המנוסה בתחום. אנו ברי סמכא.

צרו קשר עכשיו וקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד!
איטום גגות במחיר  משתלם תמצאו אצלנו באיטום הבית צרו קשר עכשיו להצעת מחיר משתלמת. מומחים באיטום גגות. ייעוץ ותכנון חינם ובאחריות מלאה !

חיפוש קבלן איטום גגות מומלץ וזול

מחפשים קבלן איטום גגות מומלץ וזול: מצאתם !

איתור וחיפוש קבלני איטום גגות הוא תהליך לא קל ואנו מציעים לכם לפנות אלינו ולקבל חוו"ד – אנו זמינים גם למתן הצעת מחיר לאיטום ביריעות ביטומניות –  054-2449025

איטום גגות - עד 10 שנים אחריות בכתב ללקוח

נמאס לכם מנזילות? מלאו פרטים וקבלו ייעוץ חינם בביתכם ללא התחייבות